Autobusová doprava Praha Luhačovice

Naše autobusová doprava Praha Vám nabízí TIP na výlet.

Autobusová doprava Praha - Tip

Luhačovice kombinují minulost s přítomností. Pobyt v lázních byl výsadou těch lépe situovaných. Nonšalantnosť a elegance byla tedy povinnou "výbavou" takových míst. Při troše fantazie se v Luhačovicích budete cítit jako člen vážené aristokratické rodiny. A přitom budete léčit dýchací cesty nebo pohybový aparát případně si napravíte trávení. Pokud máte to štěstí, že jste fit jako rybička, ale příjemným relaxem nepohrdnete, zamiřte do hotelu Alexandria a jejich wellness. Moderní nabídka relaxačních procedur zahrnuje kromě saun a bazénu také pivní lázeň, čokoládový zábal nebo medovou masáž.

Autobusová doprava Praha - výlet

Lázeňské město není synonymem rané večírky. Nejméně jedné ne v současnosti. V Luhačovicích máte hned několik možností, jak vypustit nahromaděnou energii. Tedy pokud si ji nepotřebujete ušetřit na běžné dny po návratu do reality. Hotel Alexandria má vlastní klub, ve kterém si na své přijdou fanoušci živé hudby. Nemusíte se bát lidovek. Dramaturg klubu dbá na to, aby koncerty zněly především současně. A daří se mu. Po hlavním programu zvykne hrát DJ. Je však třeba upozornit nato, že tento klub má svůj dress code. Rifle jsou nevhodné. Rozhodně méně formální je Sport bar ESO, který se nachází nedaleko Alexandrie. Když už budete mít "vypanákované" zkuste například taneční klub Elektra.
Autobusová doprava Praha - cestování
Láká vás cestování v čase? Nepotřebujete žádné složité technologie! Díky skvělé atmosféře se víte vrátit desítky let zpět. Luhačovice jsou toho důkazem. Nádherná architektura, malé obchůdky roztroušené podél hlavní ulice, cukrárny, kavárny, ale zejména klid, který je dnes doslova vzácností. Také zde chybí "upratanosť" dnešní doby. Proto pokud se půjdete projít po hlavní Masarykově ulici, tak vedle sebe najdete cukrárna, železářství a oděvy. Rebelie dnů minulých z tohoto městečka rozhodně neodešla.
sedm pramenů
Autobusová doprava Praha levně
Luhačovice jsou jako ostrov. Nad zásobami vody je vrstva jílu, která vzácné přírodně látka chrání a zejména drží v jakémsi rezervoáru. A nad tím vším dává pozor lázeňské město. Rozloha jílové vrstvy je větší než rozloha areálu, proto je zde několik vrtů, respektive volně dostupných fontánek s vyvěrající vodou. Vrty jsou různé hluboké, proto i složení léčivých látek je ve fontánky různé. Sedm nejdůležitějších pramenů naleznete na lázeňské promenádě. Nejmladší vrt je z roku 2013 a nese název Nový Jubilejní. Další v top7 jsou Vincentka (ano, ta která se prodává v lékárnách), Aloiska, Ottovka, Pramen Dr. Šťastného, ​​Pramen Sv. Josefa a Viola.